İADE ŞARTLARI

  • Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız tesbih yada ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve tesbih atölyemiz kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
  • Tesbih yada ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK TESBİH yada ÜRÜN 
2. İADE EDİLECEK TESBİH yada ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)
 
1. İADE EDİLECEK TESBİH yada ÜRÜN
a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürünün, tesbih yada ürün alımından itibaren 3 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart yada gümüş aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 
2. İADE EDİLECEK TESBİH yada ÜRÜNÜN FATURASI
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
 

DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz tesbih yada ürün / ürünler ayıplı ise anlaşmalı kargo firmamız Mng Kargo (64502848) anlaşma numaramız ile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Tesbih yada ürünün büyük yada küçük gelmesi,yada renk seçeneğinden dolayı beğenilmeyen tesbih yada ürünün keyfi iadesi alıcıya aittir.
b- Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.
c- İade edeceğiniz ürünleri MNG Kargo ile ücretsiz gönderebilirsiniz.

 

 

  • İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN GÖNDERİLMESİ

İade edilecek ürün sadece anlaşmalı olduğumuz Mng kargo firması tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  •  İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  •  Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
  •  İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargolar ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR